- ZIPPO

Цена
€4 57 / 8 94 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
120 ml (4 oz)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | метал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вид гориво | Течно гориво |
| Презареждаема | Да |
| Ветроустойчива | Не |
| Тегло (g) | 118 |
| Тегло | 0.00кг |
Бензин Zippo за запалка 4 oz. – Оригинално гориво за вашата запалка Zippo
Поддържайте запалката си Zippo в отлично състояние с оригиналния бензин Zippo. Бутилката от 4 oz. осигурява чист и постоянен пламък, като е специално формулирана за удължаване живота на фитила и кремъка. Доверено решение от милиони потребители по света.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Zippo — Произведено от Zippo за гарантирана производителност и безопасност.
- Чисто горене — Минимална миризма и остатъци, поддържа запалката в перфектно състояние.
- Лесно зареждане — Удобна дюза за прецизно и без разливане пълнене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | Zippo |
| Обем | 4 oz. (118 ml) |
| Тип гориво | На основата на нафта |
| Съвместимост | Ветроустойчиви запалки Zippo |
Какво има в кутията
- 1 x Бензин Zippo за запалка 4 oz.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




